Strona główna » SPRZĘT LUTOWNICZY » LUTOWNICE » Transformatorowe » LUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIA
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
  • PayU
  • PayPal
  • tpay.com
  • Przelewy24
  • BLIK
LUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIALUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIALUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIALUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIALUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIALUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIALUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIA
LUTOWNICA TRANSFORMATOROWA PRECYZYJNA PISTOLETOWA LT-100PRO 100W +AKCESORIA
2 osoby kupiły 2 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: XSLU0000347
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące
iLeasing
iRaty
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
XSLU0000347
LUTOWNICA TRANSFORMATOROWA  ZDZ LT-100P PRO 100W + ZESTAW AKCESORII
IDEALNY ZESTAW NA START JAKO PIERWSZA LUTOWNICA
Kolor obudowy może się różnić od tego na zdjęciu w zależności od dostawy.
Wersja dla profesjonalistów posiada:
  • niklowany wysięgnik z metalowymi obejmami,
  • grot zgrzewany ścięty (dostępny również na innych naszych aukcjach).
Dane techniczne:
  • model: LT-100P PRO
  • napięcie znamionowe: 230V - 50Hz
  • moc: 100W
  • temperatura grota: 400°C
  • rodzaj pracy: przerywana (praca 0,5min, przerwa 2min)
  • oświetlenie grota: żarówka 12V/2W
  • waga: 0,74kg
  • wyprodukowana w Polsce
W skład zestawu wchodzą:
  1. Lutownica LT-100P PRO z grotem - 1szt
  2. Pasta lutownicza Cynel-1 40g - 1szt
  3. Cyna do lutowania 2x16g
  4. Zestaw zapasowych grotów do lutownicy - 3szt
Pasta Cynel-1 to średnio aktywna pasta na bazie kalafonii z aktywatorami organicznymi.
Szczególnie polecana do lutowania silnie zabrudzonych lub utlenionych powierzchni.
W uzasadnionych przypadkach pozostałości pasty można usunąć terpentyną lub izopropanolem.
Specyfikacja pasty Cynel-1:
  • pasta lutownicza: CYNEL-1 40g
  • klasyfikacja wg DIN: 8511 SW 26
  • opakowanie: 40g
  • zawiera aktywny topnik 1.1.2.C wg PN EN 29454
  • ilość: 1szt
Specyfikacja stopu cyny Sn60Pb40:
  • oznaczenie stopu: CYNELS-Sn60Pb40 (cyna 60%, ołów 40%)
  • typ: drut 1.0mm
  • długość: 3m
  • waga: 16g
  • minimalna czystość użytych surowców: 99,90%
  • topnik: SW26
  • zawartość topnika: 2.5%
  • temperatura topnienia spoiwa: 183°C do 190°C
  • temperatura pracy: 320°C do 420°C
  • ciężar właściwy: 8,65 g/cm3
  • opakowanie: fiolka
  • producent: Cynel
  • ilość: 2szt
Dane techniczne:
  • materiał: drut miedziany
  • średnica drutu grotu: 1,5mm
  • średnica części zgrzanej (ściętej): 2,7mm